ליווי פיננסי עסקי

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב!

תוכן עניינים #מעבר מהיר

על מנת שעסק יוכל להשיג את יעדיו עליו להגדיר את ייעדי השיווק והמכירות שלו לשנה הקרובה, כמה לידים הוא מעוניין להשיג, כמה מכירות, הגדלת המודעות למותג, שיפור שביעות הרצון של לקוחותיו ועוד.

על מנת להשיג יעדים אלו עלינו לבנות תוכנית ביצוע להשגתם ולבצע מעקב אחר ההתקדמות בהשגתם. את המעקב ניתן לבצע באמצעות מדדים כמותיים ואנליזות, בואו נכיר את תהליך הליווי הפיננסי שלנו!

מהו תהליך הליווי הפיננסי שלנו?

עלינו לבצע בדיקה ראשונית ולנתח בצורה מעמיקה את מערך השיווק והמכירות על מנת לקבוע יעדים ברי השגה. על הניתוח לכלול: בחינת יעדים וקמפיינים קיימים, ניתוח קהל היעד, בחינת ערוצי שיווק ומכירות ומדידת ביצועים.לאחר ניתוח מעמיק, ניתן לבחון מודלים שונים להרחבת מערך השיווק והמכירות, תוך התחשבות ביעדים עסקיים, תקציב, קהל יעד ומשאבים זמינים.
עלינו להתמקד בערוצי שיווק דיגיטליים, הרחבת פעילות במדיה חברתית, פיתוח תוכן שיווקי ממוקד, יצירת קשרי שיתוף פעולה ובגיוס אנשי מקצוע נוספים.

ניתוח פיננסי מעמיק

לאחר ניתוח מעמיק, בחירת המודל המתאים ובניית מערך שיווק ומכירות חדש, חשוב לוודא שהמערך התפעולי שלנו מותאם לייעדים השיווקיים שהוגדרו.

עלינו לבדוק האם יש לנו את התשתיות הדרושות כדי לתמוך בפעילות השיווקית החדשה? האם יש לנו אתר אינטרנט שמסוגל להתמודד עם עלייה בתנועה? האם יש לנו מערכת CRM שיכולה לנהל את הלידים בצורה יעילה?

כמו כן, חשוב לשאול את עצמנו האם יש לנו את הצוות המתאים כדי לבצע את הפעילות השיווקית החדשה? האם יש לנו כותבי תוכן מנוסים? האם יש לנו מומחים לשיווק דיגיטלי? האם יש לנו את התקציב הדרוש כדי לממן את הפעילות השיווקית החדשה?
חשוב לקחת בחשבון את כל העלויות הכרוכות כולל שכר עובדים, פרסום, תוכנות ועוד.

התייעלות פיננסית בהוצאות העסק

במקביל להתאמת המערך התפעולי, חשוב גם לבחון דרכים לצמצום עלויות והגדלת ההתייעלות.

באמצעות מיכון ניתן להשתמש בתוכנות וטכנולוגיות שונות כדי לבצע אוטומציה של משימות שיווקיות ומכירתיות. לדוגמה, ניתן להשתמש בתוכנה לניהול דוא"ל כדי לשלוח מיילים אוטומטיים ללידים.

בתחום השכר ניתן לבחון דרכים להוזיל את שכר העובדים, לדוגמה על ידי העסקת עובדים פרילנסרים או עובדים מחו"ל. בנוגע לשכירויות, ניתן לבחון דרכים להוזיל את עלויות השכירות, לדוגמה על ידי מעבר למשרד קטן יותר או עבודה מהבית.

למה ליווי פיננסי עם צוות היועצים של מנוף פיננסי?

שירותי ליווי פיננסי ובקרה שוטפת מעניקים לבעלי עסקים שקט נפשי ופתרון מקצועי לניהול יעיל של הכספים. צוות מומחים מנוסה יכול ללוות אתכם לאורך כל הדרך, תוך ניהול תקשורת ישירה מול הבנקים, ניתוח נתונים פיננסיים, קיום פגישות אישיות ותמיכה שוטפת.

היועץ שומר על תקשורת ישירה ושוטפת מול הבנקים ודואג לכל ההתעסקות מול הבנקים כדי שתוכלו להתמקד בפיתוח העסק. כמו כן היועץ נותן ניתוח תקציבי מעמיק ומבצע ניתוח מקיף של כלל ההוצאות, מתאים את המידע האקסלי להנהלת חשבונות ומנתח את מרכזי הרווח.

היועץ ישמור איתכם על קשר אישי צמוד ויהיה זמין עבורכם ותבוצע ישיבה משותפת אחת לשבועיים לבחינת התוצאות העסקיות והפיננסיות.

בנוסף, הוא יספק לכם ניתוח חודשי מעמיק של הביצועים החודשיים, סטיות מתקציב וצפי צרכי אשראי בנקאי. כמו כן, הוא ידאג להתאמה נכונה של צרכי האשראי לביצועי העסק בפועל, תוך הבטחת תזרים מזומנים תקין.

כך תוכלו לקבל שליטה מלאה בכספים ותקבלו תמונה ברורה ומקיפה על מצבכם הפיננסי, תוך הבנה מעמיקה של ההוצאות, ההכנסות והרווחיות ותוכלו לנהל תזרים מזומנים יציב יבטיח את המשך פעילותו התקינה של העסק וימנע קשיים כלכליים. דבר זה חשוב מאוד לקבלת החלטות מושכלות, ניתוח נתונים מקצועי מסייע לכם לקבל החלטות עסקיות נכונות ומבוססות ולשפור את הביצועים העסקיים.

ליווי פיננסי מסייע לכם לייעל את פעילות העסק, להגדיל את הרווחיות ולצמוח לאורך זמן. לכן, השקעה בליווי פיננסי ובקרה שוטפת היא השקעה בעתיד העסק שלכם.

צרו קשר עוד היום ותתחילו ליהנות משקט נפשי, רווחה כלכלית וצמיחה עסקית מתמשכת עם צוות היועצים המנצח שלנו!

לסיכום

חשוב לזכור – צמצום עלויות אינו צריך לבוא על חשבון איכות הפעילות השיווקית.
המטרה היא למצוא דרכים להתייעל מבלי לפגוע ביעילות.
כך נוכל להבטיח שהמערך החדש יהיה יעיל ורווחי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מנוף פיננסי

אנו במנוף פיננסי ייעוץ והכוונה לעסקים - גאים לעזור ולהוביל מאות בעלי עסקים קטנים ובינוניים כל שנה ולספק להם פתרונות ייעוץ עסקי, פתרונות מימון וליווי פיננסי ומשכנתאות פרטיות ועיסקיות. כל השירותים בחברתנו ניתנים תוך שימת דגש על מקצועיות, מהירות, יעילות ושירותיות.

אז מה היה לנו בכתבה:
מידע פיננסי ושירותים
חייגו אלינו