הלוואה מיידית חוץ בנקאית – מה חשוב לדעת לפני?

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב!

תוכן עניינים #מעבר מהיר

הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה באישור מיידי היא נושא שנוי במחלוקת. בעיקר כי רבים לא ממש מכירים את המערכת הפיננסית, מתקשים לסמוך על גופים חוץ בנקאיים ולא יודעים למי עדיף לפנות כדי לקבל הלוואה מיידית בתנאים הטובים ביותר. גם הפתיחות בשוק ההלוואות שנוצרה בישראל בשנים האחרונות הופכת בימינו הלוואות לסוג של מוצר אינסטנט (מיידי), אבל בדיוק בגלל זה כדאי להפעיל שיקול דעת ולבחור פתרונות מימון שמתאימים לכם בדיוק.

אז מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית מיידית ולמי זה מתאים? בואו נבין מה זה הלוואה מיידית חוץ בנקאית, מתי כדאי לקחת הלוואה כזו ואיך תצליחו לקבל הלוואה מיידת חוץ בנקית בתנאים הטובים ביותר, בואו נתחיל!

אז מה זה הלוואה חוץ בנקאית מיידית?

הלוואה מיידית נקראת לפעמים גם הלוואה בקליק, הלוואת אקספרס או הלוואה בצ'יק.

אבל כדי להבין את המושג ואת הכדאיות שלכם לקחת הלוואה כזו, כדאי לפרק את המונח לשני חלקים עיקריים:

  • הלוואה חוץ בנקאית – כל הלוואה שאתם לוקחים מגוף פיננסי שהוא לא הבנק. חשוב לקחת הלוואה כזו רק מגופים שיש להם אישור רשמי לתת הלוואות (שאינם פועלים במסגרת השוק האפור, אלא במסגרת חוקית ובפיקוח המדינה). זו יכולה להיות חברת אשראי, זה יכול להיות בית השקעות, או חברת ביטוח, גופים להלוואות חברתיות ועוד.
  • הלוואה מיידית – זוהי הלוואה שאתם מקבלים במהירות ישירות לחשבון שלכם. היא מאושרת בתהליך מזורז ולרוב אינה מצריכה בטחונות, ערבים או הגעה פיזית לסניף. אפשר לקחת הלוואה מיידית דרך אפליקציה של חברת אשראי למשל – אם אתם עומדים בתנאי הזכאות.

בעל עסק שמקבל הלוואה מיידית חוץ בנקאית

למעשה כיום יש גם בנקים שנותנים הלוואות מהירות ללקוחות שאין להם חשבון באותו בנק, לעיתים בעלויות נוחות ומשתלמות – הרי גם הם מרוויחים מזה.

מתי כדאי לקחת הלוואה מיידית חוץ בנקאית?

הקלות הרבה שבה אפשר לקחת הלוואה מיידית עלולה לעודד אתכם לקחת הלוואה גם כשיש פתרונות אחרים – יעילים יותר ונכונים יותר בטווח הארוך.

לכן מומלץ לשקול היטב לפני שלוחצים על המקלדת, במיוחד אם מדובר על סכום גדול, כי גם על הלוואה בתנאים נוחים אתם צריכים לשלם.

ההחזרים נוגסים בהכנסות ולכן חשוב לברר מראש אם יש לכם יכולת החזר מבוססת, אם אתם באמת צריכים את ההלוואה ואם יש בנמצא פתרונות מימון טובים יותר.

אם אתם לא בטוחים שהלוואה חוץ בנקאית מיידית היא הפתרון הנכון ביותר עבורכם – דברו איתנו קודם והמומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם.

זכאות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית מיידית

אל תתנו לכינוי להטעות אתכם – גם גופים חוץ בנקאיים בודקים את דירוג האשראי שלכם לפני אישור הלוואה, אלא שהיום הכל עובד מהר יותר. כולם מחוברים למאגרי מידע אינטרנטיים ולכן יכולים לברר תוך דקות ספורות (או כמה ימים) אם כדאי לתת לכם הלוואה.

במקרה הזה, המערכת דווקא פועלת לטובתכם – כי אם אתם לא מאוזנים כלכלית, לא מסודרים ולא מצליחים לעמוד בתשלומים שוטפים, או שחוזרים לכם צ'קים באופן קבוע – הלוואה נוספת יכולה להגדיל את הבור הפיננסי במקום לעזור לכם.

לכן, לפני שאתם בודקים אם אתם זכאים לקבל הלוואה מיידית מגוף חוץ בנקאי – בדקו אם דירוג האשראי שלכם נמצא במקום טוב.

בדקו מה אפשר לעשות כדי לשפר את דירוג האשראי הקיים ואת ההתנהלות הפיננסית שלכם, כדי להימנע בעתיד מהצורך לקחת הלוואות.

עם זאת, בתקופות משבר לאומי או עולמי, המצב הפיננסי פחות יציב כמעט אצל כולם ואנשים נדרשים לקחת הלוואה דחופה, או הלוואה מיידית, פשוט כי הם נמצאים במצוקה.

במקרים כאלה ואחרים – חשוב להתייעץ עם גוף מקצועי כמו מנוף-פיננסים שיכול לעזור לכם לקבל את ההלוואה גם אם דירוג האשראי שלכם לא מדהים, או יש לכם BDI שלילי.

גוף כזה יכול לסייע לכם לקבל תנאים טובים יותר עבור ההלוואה וכמובן לעזור לכם לבחור את הגוף המלווה, כדי לוודא שההלוואה שאתם לוקחים תשרת היטב את הצרכים של העסק עכשיו ובעתיד.

יתרה מכך, גוף ייעוץ מקצועי יכול לעזור לכם לשפר, לתקן או למחוק BDI שלילי, כדי שהגופים המלווים ירצו לתת לכם הלוואה בתנאים משופרים.

במקרה כזה, ייתכן שתצטרכו להמתין קצת יותר זמן לקבלת הכסף, אבל ההמתנה משתלמת, כי בסופו של דבר תשלמו פחות ריביות על ההלוואה וגם ההתנהלות הפיננסית שלכם בעתיד תהיה מאוזנת יותר ותעלה לכם פחות.

לקחת או לא לקחת הלוואה חוץ בנקאית מיידית?

שאלה טובה, אבל עד שלא נכיר אתכם לא נדע לענות לכם עליה. צוות הייעוץ 'מנוף-פיננסי' כולל מומחים ויוצאי המערכת הבנקאית, יועצים פיננסיים ועסקיים, כלכלנים ועוד – המתמחים בפתרונות מימון מכל הסוגים.

כל השירותים שלנו ניתנים ברמה מקצועית גבוהה, במהירות, יעילות ושירותיות, כדי שתוכלו לקבל מענה מקיף לשיפור תזרים המזומנים ויציבות כלכלית משופרת.

צרו איתנו קשר למידע נוסף! ותקבלו ייעוץ מקצועי להלוואה מיידית חוץ בנקאית בתנאים הטובים ביותר שניתן!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מנוף פיננסי

אנו במנוף פיננסי ייעוץ והכוונה לעסקים - גאים לעזור ולהוביל מאות בעלי עסקים קטנים ובינוניים כל שנה ולספק להם פתרונות ייעוץ עסקי, פתרונות מימון וליווי פיננסי ומשכנתאות פרטיות ועיסקיות. כל השירותים בחברתנו ניתנים תוך שימת דגש על מקצועיות, מהירות, יעילות ושירותיות.

אז מה היה לנו בכתבה:
מידע פיננסי ושירותים
חייגו אלינו